tb_ust
tb_sol
LOGO
 
b b g

İngiltereVizesi
Forum

arkadaşına
öner

bize
ulaşın

0

Neden Vize Rehberi

A'DAN Z'YE HER ŞEY DAHİL PROFESYONEL HİZMET

İçişleri Bakanlığı'nın 2003 yılındaki istatistiklerine göre yüksek nitelikli göçmen programı, çalışma izni ve diğer benzer vize türlerine yapılan başvuruların sadece %40'ı olumlu yanıt almış, bir başka deyişle %60'lık kısım reddedilmiştir. Bu nedenle, başvurunuzu alanlarında uzman, deneyimli ve profesyonel bir ekibe teslim etmeniz geleceğiniz için hayati önem taşımaktadır.

İngiltere İçişleri Bakanlığı, elçilik ve konsolosluklardaki vize bölümleri, başvurunuzu detaylı bir şekilde incelerken, kabul etmek için değil, reddetmek için nedenler bulmaya çalışır. Bundan dolayı başvurunuzun başarısı, büyük ölçüde Avukatınızın evraklarınızı sunum etmedeki becerisine ve hukuki bilgisine bağlı olacaktır.

PROFESYONEL EKİP

İngiltere'nin önde gelen, tanınmış ve saygın hukuk firmaları ile çalışmaktayız. GARTH COATES SOLICITORS, İngiltere'de tanınmış bir İngiliz Avukatlık firmasıdır. Firma kurucusu Mr Garth Coates uzun yıllar İngiltere İçişleri Bakanlığı'nda çalışmıştır ve uluslararası hukuk ve göçmenlik alanlarında tanınmış deneyimli uzman avukatlardan oluşan bir kadroya sahiptir.

ICEPWORLD'ün Londra ofisi çalışanlarınca kurulan UK DIRECT VISA SERVICES (Vize ve Göçmenlik Danışmanları) firması, İngiltere Göçmen Danışmanları Komisyonu (OISC) tarafından onaylıdır ve bu kurumun denetimine sahiptir. Firma, ICEPWORLD kurucusu M. Tamer Ulay, Londra Şube Müdürü M. Çelemet Yener ve danışman Linda Christine Philips tarafından idare edilmektedir ve tüm personel OISC yetkisine sahiptir.

A'DAN Z'YE HİZMET

Amacımız, sizin göçmenlik başvurunuza olumlu yanıt almak. Bununla birlikte verdiğimiz ücretsiz hizmetlerimiz de var: Hazırladığınız başvuru evraklarının çevirilerinin standartlara uygun olmalarının kontrolü ve düzenlenmesi, bakanlığın aradığı İngiltere'de iş bulma veya kurma şansınızı ortaya koyan belgelerin hazırlanması, dosyanızı inceleyecek olan bakanlık memuru veya vize memuru ile görüşmelerin yapılması ve dosyanız üzerindeki gerekli noktaların açıklanması... Kısaca ana hizmetimiz olan göçmenlik başvurunuza olumlu yanıt almak dışında, ilk başvurunuzdan İngiltere'ye girişe kadar ihtiyaç duyacağınız her aşamada ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

STANDARTLARA UYGUN TERCÜME KONTROL HİZMETİ

Dosyanızdaki Türkçe orijinal evrakların İngilizceye çevirisinin standartlara uygun olup olmadığının kontrolü uzmanlarımızca yapılır. Bu şekilde yanlış veya eksik çevirilerden dolayı başvurunuzun geri dönmesi engellenmiş olur. 

 
Başvurunuzu yaparken, vizerehberi.com'u seçmeniz için çok önemli nedenleriniz var!
sag İngiltere'nin en deneyimli hukuk firmalarından destek
sag Standartlara uygun tercüme kontrol hizmeti
sag İngiltere'de iş bulma / iş kurmada rehberlik
sag Profesyonel Ekip
 
         İngiltere'yi tanıyalım!
  İngiltere'de kendinize yeni bir hayat kurmak istiyorsunuz ancak bu ülkeyi ne kadar tanıyorsunuz?
Size, eşinize ve çocuklarınıza neler sağlıyor? İş bulma olanaklarınız nedir? Ortalama maaşlar ne kadar?

İngiltere'de bilmek istediğiniz her şey burada
 

tr
 
copy ARKADAŞINA ÖNER | KULLANIM ve MÜLKİYET HAKLARI | İLETİŞİM  

vizerehberi.com, ICEPWorld Yurtdışı Eğitim'in bir hizmetidir.
designed by adafon
tb_enust
tb_enalt   enust
en alt