tb_ust
tb_sol
LOGO
 
b b g

İngiltereVizesi
Forum

arkadaşına
öner

bize
ulaşın

0

Servisler ve Hizmetler

Göçmenlik Programları

Son bir kaç yıl içinde, İngiltere’deki farklı iş alanlarında oluşan işgücü açığını kapatabilmek için, piyasada var olan talebi doyurmaya yönelik yeni göçmenlik programları uygulamaya konmuştur.

HSMP (Yüksek Nitelikli Göçmen Programı), Ocak 2002'de kamuoyuna tanıtılmış ve o günden bugüne 10.000'i aşkın yüksek nitelikli yabancının İngiltere'ye göçmen olarak yerleşmesine izin verilmiştir.

Türkler arasında yaygın olarak Ankara Anlaşması olarak bilinen (ECAA) Avrupa Birliği Ortaklık Anlaşması’nın hükümlerinden yararlanarak İngiltere'de KENDİNİZE AİT İŞ kurabilir veya son 1 yıl çalıştığınız işyerinde çalışmaya devam etmek için İŞÇİ VİZESİ'ne başvurabilirsiniz.

ECAA AB Ortaklık anlaşmasının uzun süren işlemleri ve bekleme sürelerinden etkilenmeden 200 bin sterlin sermaye transferi ile İngiltere'de iş kurmak da mümkündür. (Business Visa)

Sole Representative (İngiltere'de Şirket Temsilciliği), Türkiye'de veya başka ülkelerde faaliyet gösteren ve İngiltere ile ticaret yapmayı planlayan şirketlere, kendi bünyelerindeki çalışanlarından birini, şirketi temsil etmek üzere, İngiltere'ye gönderme ve bu kişiyi kendi namlarına çalıştırma hakkı tanımıştır.

Investor (Yatırımcı) Vizesi, İngiltere'ye en az 1 Milyon Sterlin nakit para getiren herkese, İngiltere'de süresiz oturma hakkı vermektedir.

Kurumsal ve bireysel başvurulara yönelik olan yukarıdaki programların yanısıra, İngiltere'deki kurulu şirketlerin, yabancı işçi çalıştırabilmesi için gerekli olan Work Permit (Çalışma İzni) başvurularını da takip etmekteyiz.

İngiltere vizesine başvuracak olanların vize işlemlerinde, vizesi red edilenlerin temyiz işlemlerinde ve İngiltere'de turist, öğrenci, aupair veya bazı göçmenlik programlarıyla bulunanların vize uzatma ve sürekli oturum izni alma işlemlerini de yapmaktayız.

İngiltere'de 10 yıl kesintisiz ve yasal olarak kalmış olanlar ile 14 yıl yasadışı kalmış olanların ve diğer kategorilerde olup İngiltere Vatandaşlığına hak kazananların sürekli yasal oturum izni ve vatandaşlık işlemleri yine firmamızca takip edilebilir.

TIER 4 ÖĞRENCİ VİZESİ işlemleri ile İngiltere'de eğitim alan öğrencilerin vize uzatma işlemlerinde Londra ofisimizde profesyonel danışmanlık vermekteyiz.

İngiltere'ye göç etmeniz ve daimi oturum hakkı kazanıp rüyalarınızı gerçekleştirmeniz için firmamız profesyonel kadrosuyla size yardıma hazır.

 

 
Başvurunuzu yaparken, vizerehberi.com'u seçmeniz için çok önemli nedenleriniz var!
sag İngiltere'nin en deneyimli hukuk firmalarından destek
sag Standartlara uygun tercüme kontrol hizmeti
sag İngiltere'de iş bulma / iş kurmada rehberlik
sag Profesyonel Ekip
 
         İngiltere'yi tanıyalım!
  İngiltere'de kendinize yeni bir hayat kurmak istiyorsunuz ancak bu ülkeyi ne kadar tanıyorsunuz?
Size, eşinize ve çocuklarınıza neler sağlıyor? İş bulma olanaklarınız nedir? Ortalama maaşlar ne kadar?

İngiltere'de bilmek istediğiniz her şey burada
 

tr
 
copy ARKADAŞINA ÖNER | KULLANIM ve MÜLKİYET HAKLARI | İLETİŞİM  

vizerehberi.com, ICEPWorld Yurtdışı Eğitim'in bir hizmetidir.
designed by adafon
tb_enust
tb_enalt   enust
en alt